Zdzisław Drzewiecki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.07.2011
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.07.2011
Głos Wielkopolski
Przyjmując z wielkim żalem wiadomość o śmierci,
żegnamy
ś+p
Zdzisława Drzewieckiego
wieloletniego pracownika Ferrex Sp. z o.o.,
wcześniej Poznańskiej Fabryki Maszyn Żniwnych
„Agromet”,
a także Odlewni Żeliwa w Śremie,
Kierownika Wytapialni tych zakładów
w latach 1965-2006,
zasłużonego i odznaczonego członka
Stowarzyszenia Technicznego Odlewników Polskich.
Serdeczne wyrazy współczucia
Jego Rodzinie
składają
Rada Nadzorcza, Zarząd
Koleżanki, Koledzy i pracownicy
Ferrex Sp. z o.o.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
10 l
Barbara Kaczmarek
14 l
Magda
14 l
iwona olejniczak
14 l
Adrianna
14 l
Zbyszek
14 l
Hanna Czerwińska
14 l