Władysław Kruczek

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.01.2011
Gazeta Krakowska

Z głębokim żalem, w poczuciu ogromnej straty społeczność
II Liceum Ogólnokształcącego im. M. Konopnickiej w Nowym Sączu
przyjęła wiadomość o śmierci

Ś+P dr. Władysława Kruczka

znakomitego historyka, pedagoga, wychowawcy kilku pokoleń sądeczan, człowieka wielkiej pasji, oddanego bez reszty pracy zawodowej.

Jego odejście uświadomiło nam boleśnie, że istnieją ludzie niezastąpieni, bez których nigdy już nie będzie tak samo.

W uznaniu zasług Zmarły odznaczony był między innymi:
Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski, Złotym Krzyżem Zasługi, Medalem Komisji Edukacji Narodowej oraz wyróżniony licznymi nagrodami resortowymi.

Msza święta żałobna odprawiona zostanie 28 stycznia 2011 r. o godz. 14.00
w Kościele Parafialnym w Ptaszkowej, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku.

Żonie i Rodzinie Zmarłego składamy wyrazy szczerego współczucia.

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne,
Pracownicy administracji,
Młodzież, Koledzy i Przyjaciele

Cześć Jego pamięci !

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

Rafał G. - uczeń


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

była uczennica


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Łukasz Mazur


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

humanistka


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Panie Doktorze, nigdy Pana nie zapomnimy!</p> <p>Wspaniały człowiek i wyjątkowy nauczyciel, historia była Jego pasją i to właśnie nią "zarażał" nas - swoich uczniów. Zawsze uśmiechnięty i oddany swym wychowankom. Takich nauczycieli jak Pan Profesor już niestety nie ma...</p>


15 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia