Magdalena Jaworowicz
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.02.2011
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.02.2011
Głos Wielkopolski
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 20.2.2011 r. odeszła od nas
po długiej i ciężkiej chorobie nasza ukochana Mama, Teściowa i Babcia
ś + p
Magdalena Jaworowicz
Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona w czwartek, 24.2.2011 r.
o godzinie 10.30 w kaplicy przy ul. Mińskiej 14, po czym pogrzeb o godzinie 12.00 na cmentarzu górczyńskim.
W smutku pogrążona
Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia