Władysława Borysionek
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.06.2011
Dziennik Bałtycki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.06.2011
Dziennik Bałtycki
Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 19 czerwca 2011r. odeszła od nas nasza kochana Mama, Babcia, Prababcia, Siostra i Ciocia
Władysława Borysionek
z domu Wysocka
ur.10.01.1935 r w Łodydze.
Msza św. żałobna zostanie odprawiona dnia 24 czerwca 2011 r. o godz. 9.30 w kościele pw. św. Maksymiliana Kolbe w Gdyni-Witominie.Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz.11.00 na cmentarzu Witomińskim w Gdyni.
Ze smutkiem zawiadamia rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia