Tadeusz Baniak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 31.12.2009
Dziennik Zachodni
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 31.12.2009
Dziennik Zachodni
Z wielkim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pana st. bryg. w st. spocz. Tadeusza Baniaka,
byłego Komendanta Wojewódzkiego Straży Pożarnych w Katowicach, Prezesa Oddziału Zarządu Wojewódzkiego Związku Emerytów i Rencistów Pożarnictwa RP. Rodzinie Zmarłego wyrazy głębokiego współczucia składają Śląski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej, Strażacy oraz Pracownicy Komendy Wojewódzkiej PSP w Katowicach
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
11 l
Mirek Rodzen
11 l
sylwia
12 l
Iza
14 l
sylwia kotnis
16 l
Andrzej Cz
16 l
Marta
16 l
Joanna
16 l
Joanna
16 l
witold Raczyński
16 l
Krzysztof Baniak
16 l