Mamy Ewie Nikiel
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.08.2010
Dziennik Bałtycki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.08.2010
Dziennik Bałtycki
„To, co w naszym domu było najdroższe i najpiękniejsze, to Mama”
(Tadeusz Różewicz)
Pani Dyrektor Ewie Nikiel
wyrazy głębokiego współczucia i słowa wsparcia
w trudnych chwilach po śmierci
Mamy
składają dyrekcja, grono pedagogiczne i pracownicy
Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Wejherowie
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia