BARBARA FLORCZAK

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.10.2011
Gazeta Lubuska

<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 1 października 2011 r. odeszła od nas w wieku 74 lat ukochana ŻONA, MAMUSIA, TEŚCIOWA, BABCIA, PRABABCIA, SIOSTRA i CIOCIA śp. BARBARA FLORCZAK Pogrzeb odbędzie się w środę, 5 października 2011 r. o godz. 10.30 na nowym cmentarzu komunalnym przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze Mąż z rodziną Msza św. w intencji Zmarłej zostanie odprawiona w dniu pogrzebu o godz. 7.00 w kościele pw. Św. Józefa Oblubieńca na Zaciszu.</p>

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 1 października 2011 r. odeszła od nas w wieku 74 lat ukochana ŻONA, MAMUSIA, TEŚCIOWA, BABCIA, PRABABCIA, SIOSTRA i CIOCIA śp. BARBARA FLORCZAK Pogrzeb odbędzie się w środę, 5 października 2011 r. o godz. 10.30 na nowym cmentarzu komunalnym przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze Mąż z rodziną Msza św. w intencji Zmarłej zostanie odprawiona w dniu pogrzebu o godz. 7.00 w kościele pw. Św. Józefa Oblubieńca na Zaciszu.

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Córka Danuta

Danuta Wiśniewska-Nowicka


6 l

<p>Nie dawno bo 1.10.2017r. była 6 Rocznica jej śmierci. Tyle się zmieniło od jej odejścia. Urodziła się Lenka jej prawnuczka. Myślę, że gdzieś moja kochana mama to wszystko widzi! Córka Danusia!</p>

My Pamiętamy i modlimy się Mamo!


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Wieczny odpoczynek racz dać Panie Boże dla duszy Cioci Basi , miej ją Panie w opiece</p>

Elżbieta Jakiel


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pamietajaca bratanica Ela z rodzina


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

w 3 Rocznicę córka Danusia


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>1.10.2014r. - 3 Rocznica Śmierci Mojej mamy!</p> <p>Już wczoraj czyli w przeddzień 3 Rocznicy Śmierci mojej mamy zapaliliśmy znicze i zlożyliśmy kwiaty na jej grobie. Czym dłużej jej nie ma tym bardziej tęsknię! </p>


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Danusia z Wojtkiem i tatą


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Danusia z Wojtkiem


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ania z rodzina


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Córka Danusia z mężem Wojtkiem


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Sąsiedzi


13 l

<p>I Rocznica Śmierci</p> <p><strong>I Rocznica Śmierci mojej kochanej mamy. Na mszy w dniu 29.09.2012r. odprawionej w jej intencji modliliśmy się za jej zbawienie wieczne i pokój jej duszy! </strong></p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Danka z mężem Wojtkiem


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Córka Danusia z Mężem Wojtkiem


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

W I Rocznicę Mąż Czesław


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>I Rocznica</p> <p><strong>W dniu dzisiejszym - 01.10.2012r. Przypada I Rocznica śmierci mojej mamy! Cały grób jest usłany kwiatami i zniczami. W dniu 29.09.2012r. została odprawiona Msza Święta, w intencji mojej zmarłej mamy. Modliliśmy się za Twoje zbawienie i pokój duszy. Mamusiu Kochana Spoczywaj w Pokoju! </strong></p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>... moja Ciocia ...</p> <p>... bardzo często myślę i wspominam Moją Ciocię Basię... ale do czego zmierzam :</p> <p>od niedawna pojawia się w moim lokalu kobieta (klientka) piorunująco podobna do Cioci zarówno wizualnie jak i z zachowania. Doszło do tego, ze odważyłam się i zapytałam jak ma na imię... Helena odpowiedziała. Ale to nie szkodzi, jest dokładnym odbiciem Cioci Basi. Opowiedziałam jej o o niej i stwierdziła, że podobnie ma sporo energii i dobrej woli, którą ulecza bliskich. Nikt mi nie powie, że to zwyczajny zbieg okoliczności... ja głęboko wierzę, ze Ciocia czuwa nad nami wszystkimi i to może wyda się komuś śmieszne ale wiem, ze krąży wokół nas. Kiedy pojawia się p.Helenka dzieje się ze mną coś dziwnego, jest mi jakby lżej i weselej... musi coś w tym być. Życzę każdemu takich odczuć jakich ja doznaję.</p> <p>Elżbieta</p>


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Dzień Matki!</p> <p>Mamo Kochana!</p> <p style="text-align:justify">Dzień Matki to taki dzień kiedy dzieci oddają szacunek swoim matkom, to taki dzień kiedy wyrażają jak je kochają za ich miłość, cierpliwość trud wychowania i w tym dniu skladają życzenia i wręczają kwiaty. Bardzo ubolewamy, że Ciebie już z nami nie ma by Ci za to wszystko podziękować i Cię ucałować! Pozostaje nam tylko w tym dniu złożyć kwiaty i zapalić światełko na Twojej mogile - mamusiu kochana! Spoczywaj w spokoju! O to sie modlimy każdego Dnia! Twoje dzieci!</p>


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Córka Danusia z Meżem Wojtkiem


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Wiosenne kwiaty</p> <p style="text-align:justify"><strong>Kochana Mamusiu! Już na Twoim nagrobku posadziłam piękne pomarańczowe turki - wiosenne kwiatki. Kolor pomarańczowy, beżowy i wszelkie odcienie brązu to były Twoje ulubione kolory! Może je widzisz a w wazoniku białe kalie, które tak kochałaś i tak Ci się podobały. Już minęło 7 m-cy kiedy Ciebie z nami nie ma. Tak mi smutno! Tęsknimy za Tobą za Twoim entuzjazmem i radością życia. Kacperek Twój prawnuczek już w dniu 06.05.2012r. poszedł do I Komunii Świętej, myślę i chcę w to mocno wierzyć, że podczas tej uroczystości byłaś wraz z Halinką Kacperka babcią wśród nas! Twoja jedyna córka Danusia!</strong></p>


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Córka Danusia z mężem Wojtkiem


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Mąż Czesław Florczak


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>... moja Ciocia...</p> <p>Dla mnie ciocia Basia żyje i będzie zawsze żyć w moim sercu i pamięci. Była zawsze pełna życia, energii, myślała o innych, martwiła się czyimś niepowodzeniem, gdyby tylko mogła poruszyłaby niekiedy niebo i ziemię aby tylko pomóc. Bardzo tęsknię za nią...drugiej takiej nie ma...jednak prawdą jest powiedzenie: "...SPIESZCIE SIĘ KOCHAĆ LUDZI, BO TAK SZYBKO ODCHODZĄ..." Elżbieta</p>


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Moja mama jej ostatni bal!</p> <p style="text-align:justify">Moja Kochana mamusia, była osobą o wielkim sercu, lubiła się śmiać i bawić, była elegancka. Na Sylwestra 2007/2008 bawiła się tak jakby to był jej ostatni Bal życia! Rzeczywiście tak się stało! Zmarła po ciężkiej chorobie w dniu 01.10.2011r. Czym dłużej jej nie ma, tym jest bardziej tęskniej! To nieprawda, że czas leczy rany - Matki zawsze będzie brakować!</p>


14 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia