Jadwiga Kowalczuk
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.11.2011
Dziennik Bałtycki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.11.2011
Dziennik Bałtycki
"Żal, że się za mało kochało, myślało o sobie,
że się nie zdążyło, że jest już za późno"
Z rozdartym sercem zawiadamiamy, że dnia 30 października 2011 odeszła po nagrodę do Boga za godne życie
śp.
Jadwiga Kowalczuk
z d. Apanowicz
nasza ukochana córka, siostra, matka chrzestna, szwagierka, siostrzenica i ciocia
Pogrzeb na cmentarzu Łostowice 3 listopada 2011 r. o godz. 13.30.
Pogrążona w smutku rodzina
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 30 października 2011 r. odeszła nasza kochana Żona, Matka, Teściowa i Babcia
śp.
Jadwiga Kowalczuk
Pogrzeb odbędzie się 3 listopada 2011 r. o godz. 13.30 na cmentarzu Łostowice.
Pogrążona w smutku rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
ela
14 l