Władysława Hirt
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.08.2009
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.08.2009
Głos Wielkopolski
Serce złote miałaś, od życia dużo nie chciałaś. Zawsze z czułością o nas dbałaś i zawsze mocno nas kochałaś. Odeszłaś tak szybko i cicho, że ani uwierzyć, ani pogodzić się z tym... Z wielkim smutkiem i żalem zawiadamiamy, że dnia 15 sierpnia 2009 r. w wieku 85 lat odeszła od nas ukochana Mama, Teściowa, Babcia i Prababcia ś + p Władysława Hirt z domu Wawrzyniak Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się mszą św. dnia 20 sierpnia 2009 r. o godzinie 15.00 w kościele pw. św. Antoniego na Starołęce. Pogrzeb po mszy św. na cmentarzu parafialnym. W smutku pogrążona Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia