Aleksander Mrozikiewicz
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.10.2011
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.10.2011
Głos Wielkopolski
Z wielkim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci w dniu 29 września 2011 r.
Naszego Drogiego Przyjaciela
Pana Prof. zw. dr. hab. n. med.
ALEKSANDRA MROZIKIEWICZA
wieloletniego pracownika Katedry i Zakładu Farmakologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, wybitnego naukowca o uznanym autorytecie międzynarodowym,
współtwórcy Polskiego Towarzystwa Farmakologicznego i Polskiego Towarzystwa Farmakologii Klinicznej, znakomitego organizatora wielu konferencji naukowych krajowych i zagranicznych, jak również oddanego nauczyciela akademickiego, który wykształcił w zakresie farmakologii liczne pokolenia lekarzy i farmaceutów.
Odejście Pana Profesora jest dla nas farmakologów poznańskich bolesną stratą.
Łącząc się w żalu z całym środowiskiem akademickim składamy
Rodzinie Zmarłego wyrazy głębokiego współczucia.
Prof. dr hab. Teresa Bobkiewicz-Kozłowska
ze współpracownikami Katedry i Zakładu Farmakologii
Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Józef
13 l