Elżbieta Żołopa
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.12.2010
Dziennik Bałtycki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.12.2010
Dziennik Bałtycki
"Wielką miłością nas kochałaś
większej nigdy nie zaznaliśmy
i będziemy ją czuć na zawsze."
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 15 grudnia 2010 r.
odeszła od nas kochana Mama i Babcia
śp.
Elżbieta Żołopa
Msza Św. żałobna zostanie odprawiona w dniu 17 grudnia 2010 r. o godz.13.00 w kościele pw.Św.Franciszka z Asyżu przy ul.Kartuskiej w Gdańsku.Pogrzeb odbędzie sie tego samego dnia o godz.14.00 na cmentarzu Łostowice.
Pogrążona w głębokim smutku rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
10 l
G.B. Kowalscy
15 l
TOMASZ
15 l
miroslawa schmidt
15 l