Leonardy Woś
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.11.2010
Gazeta Pomorska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.11.2010
Gazeta Pomorska
Wszystkim, którzy w tak bolesnych dla nas chwilach dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele serca i życzliwości oraz uczestniczyli we mszy św. i pogrzebie Ś.P. LEONARDY WOŚ a w szczególności ks. Kanonikowi Tadeuszowi Kościelnemu, rodzinie, przyjaciołom, sąsiadom, znajomym, pracownikom firmy Rembis, delegacji i pracownikom Urzędu Miasta Inowrocławia, działaczom oraz zawodnikom MKP Noteć za modlitwę, intencje mszalne, wieńce i kwiaty serdeczne podziękowania „Bóg zapłać” składa RODZINA
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia