lekarze
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.07.2011
Gazeta Pomorska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.07.2011
Gazeta Pomorska
PODZIĘKOWANIE Personelowi Oddziału Kardiologicznego Szpitala Powiatowego im. Ludwika Błażka w Inowrocławiu serdeczne podziękowania za troskliwość i opiekę, a w szczególności Koordynatorowi dr. n. med. Markowi Broniszowi, dr. Piotrowi Nowakowskiemu, dr. Weronice Florek - Oleśkowskiej za dociekliwość i profesjonalizm w diagnozowaniu i leczeniu wdzięczny pacjent JERZY KRZYMIŃSKI
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia