Adela Sawicka z domu Sienkiewicz
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.09.2011
Gazeta Lubuska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.09.2011
Gazeta Lubuska
Ze smutkiem zawiadamiamy, że 7 września 2011 r. odeszła pozostawiając najbliższych w głębokim żalu nasza kochana MAMA, TEŚCIOWA, SIOSTRA, BABCIA i PRABABCIA śp. ADELA SAWICKA z domu SIENKIEWICZ Pogrzeb odbędzie się w piątek 9 września 2011 r. o godz. 15.00 na cmentarzu komunalmym w Starym Kisielinie Pogrążona w żałobie rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia