Józef Leon Isenko

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.05.2011
Dziennik Bałtycki

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 29 kwietnia 2011 r. zmarł mój kochany Mąż i nasz najdroższy Ojciec, Dziadek i Pradziadek
śp.
kmdr por. rez.
Józef Leon Isenko
Uroczystości pogrzebowe odbędą się dnia 4 maja 2011 r., o godz. 13.00 na cmentarzu Srebrzysko.
Pogrążona w smutku rodzina

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

rodzina


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Maria Wielomska


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>wyrazy współczucia</p> Pani Basiu! Z wielkim smutkiem przyjęłam wiadomość o śmierci Pani Męża. Wspominam Go - jako osobę o wielkim sercu i dużej kulturze osobistej. Będę pamiętać Pani Męża - jako wrażliwego, dobrego człowieka , ciepłego i oddanego Rodzinie. Będę wspominać Go także -myśląc o weekendach, spędzonych wspólnie, na Państwa zaproszenie w Waszym domku w Klonowie. Wtedy żył jeszcze mój Ojciec, Mieczysław, cieszyliśmy się, patrząc na radosne zabawy naszych psów: Aresa i Caro. Wspólne spacery, wyprawy do lasu... Wspaniała atmosefra tych wspólnych pobytówm którą tylko Państwo potrafiliście storzyć! To było tyle lat temu, a wydaje się, że to było zaledwie wczoraj... Czas mija bezlitośnie. Ale też czas - jego upływ przyniesie ukojenie w bólu po stracie tak bliskiej osoby, złagodzi Pani cierpienie po stracie Męża. Chciałabym Pani jakoś pomóc - ale nie wiem, jak... Łączę się w bólu z Panią, Pani Basiu -a także z Pani Synami i ich Rodzinami. Proszę przyjąć serdeczne wyrazy współczucia. Maria Wielomska


15 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia