Zbigniew Sedur
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.02.2012
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.02.2012
Dziennik Polski
Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 27 stycznia 2012 r. zmarł
Zbigniew Sedur
emerytowany wieloletni i zasłużony pracownik krakowskiej Naftobudowy,
serdeczny Kolega, bardzo prawy Człowiek.
Nabożeństwo żałobne odbędzie się w dniu 3 lutego 2012 r. o godz.11.40 w kaplicy na cmentarzu Rakowickim w Krakowie, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku.
Rodzinie Zmarłego składamy serdeczne wyrazy głębokiego żalu i współczucia.
Kierownictwo oraz Koleżanki i Koledzy z Polimex-Mostostal S.A. Zakład Naftobudowa Kraków
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia