Tadeusz Pyśk

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.08.2011
Głos Wielkopolski

Choć odszedłeś cicho, wśród nas żyjesz
i w naszych sercach Twoje serce bije.
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 10 sierpnia 2011 r. odszedł od nas ukochany Tatuś, Dziadziuś, Teść, Brat i Wujek
ś + p
Tadeusz Pyśk
Msza sw. pogrzebowa zostanie odprawiona w sobotę, 13 sierpnia 2011 r. o godzinie 12.30 w kościele pw. św. Jana Bosko przy ul. Warzywnej.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godzinie 14.00 na cmentarzu w Naramowicach.
W smutku pogrążone
Córki z Rodziną

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

Edyta


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Tato jesteś w naszych sercach


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Bernadeta Pyśk


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Msza św. w intencji ś.p. Zyty i Tadeusza Pyśk</p> <p>W dniu 9 czerwca 2013r. (niedziela) o godz. 19.00 w górnym kościele p.w. Św. Jana Bosko w Poznaniu zostanie odprawiona masza św. w intencji naszych Rodziców oraz wszystkich zmarłych z rodziny o czym zawiadamiają Córki z rodziną.</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Bernadeta Pyśk


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

10.08.2012r. Bernadeta


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Pierwsza rocznica śmierci śp. Tadeusza Pyśk</p> <p>Dnia 10 sierpnia 2012r., w Kościele p.w. św. Jana Bosko o godz. 18.00 zostanie odprawiona msza święta w intencji naszego ukochanego Tatusia, o czym zawiadamiają Córki.</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Kochanej Mamusi-B.


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>10. Rocznica śmierci śp. Zyty Pyśk</p> <p>Dnia 10 czerwca 2012r., o godzinie 19.00 w Kościele p.w. św. Jana Bosko zostanie odprawiona msza św. w intencji naszej ukochanej Mamusi w 10. rocznicę jej śmieci, o czym zawiadamiają Córki.</p>


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>W dniu Imienin ś.p. Tadeusza Pyśk</p> <p>to jest 28.10.2011r., o godz. 18.00, w Kościele św. Jana Bosko zostanie odprawiona msza św. w intencji naszego Tatusia, zamówiona przez córki z rodziną.</p>


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

RiP Justyna Iwaszkiewicz


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Msza św. w intencji ś.p. Tadeusza Pyśk</p> <p>Dnia 28.09.2011r. o godz. 17.00 w Kaplicy Hospicjum PALIUM, na os. Rusa 25 A, Ksiądz Kapelan odprawi mszę św. za ś.p. naszego Ojca. Za zamówienie mszy św. oraz opiekę serdeczne podziękowania Pracownikom Hospicjum składają córki.</p>


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Podziękowania</p> <p>Szczere podziękowania Rodzinie, Sąsiadom i Znajomym, którzy uczestniczyli w uroczystościach pogrzebowych i zamówili msze św. za ś.+p. Tadeusza Pyśk składają córki.</p>


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Msza za ś+p. Tadeusza Pyśk</p> <p>Dnia 14.10.2011r. g. 18.00 w Kościele św. Jana Bosko Msza św. zamówiona przez Sąsiadów</p>


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Dagmara Drewniak z Rodziną


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Mikołaj


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Maria Gołąb


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Edyta


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Kochanemu Tatusiowi - B.


14 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia