Z głębokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.06.2011
Głos Koszaliński
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.06.2011
Głos Koszaliński
Z głębokim żalem zawiadamiamy że 13 czerwca 2011r. odeszła od nas śp. KAZIMIERA URBANIAK. Msza św. odbędzie się 17 czerwca 2011r. o godz. 8.00 w Kościele ŚW. Józefa przy Katedrze. Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się 17 czerwca 2011r. o godz. 10.30 w Kaplicy na Cmentarzu Komunalnym w koszalinie. Pogrążona w smutku rodzina. Priosimy o nie składanie kondolencji.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia