Z głębokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.01.2011
Gazeta Lubuska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.01.2011
Gazeta Lubuska
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 12 stycznia 2011 r. zmarł LESZEK NOWAK wieloletni pracownik Elektrociepłowni ,,Zielona Góra'' S.A. Wyrazy szczerego współczucia Rodzinie i Bliskim składają Zarząd, Dyrekcja i pracownicy Spółki.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Magda
15 l
Agnieszka i kasia
15 l
Kamila, Grzegorz, Asia i Jacek
15 l