Teresa Skowrońska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.08.2011
ITS
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.08.2011
ITS
„Umiera się nie po to, aby przestać żyć,
lecz po to, by żyć inaczej”
Wyrazy podziękowania dla Prezydenta Skierniewic, Zarządu i Członków Stowarzyszenia Diabetyków w Skierniewicach, Łodzi i Bydgoszczy, Dyrekcji Szkoły w Strzybodze oraz Wszystkim Przyjaciołom i Znajomym za udział w uroczystości pogrzebowej naszej ukochanej
MAMY
Teresy Skowrońskiej
składają
córki
Z głębokim żalem żegnamy
Przewodniczącą Koła Miejsko-Powiatowego
Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków w Skierniewicach
Ś+P
Teresę Skowrońską
Była wspaniałym, serdecznym Człowiekiem, niosącym przez ćwierć wieku pomoc i wsparcie osobom chorym na cukrzycę.
Na zawsze pozostanie w naszych sercach i pamięci.
Zarząd i Członkowie Koła PSD
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
jolanta slowik
14 l
jolanta slowik
14 l
Anna
14 l
katarzyna mostowska
14 l
jolanta slowik
14 l