Sławomir Pędzik
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.11.2011
Echo Dnia
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.11.2011
Echo Dnia
Pogrążeni w głębokim żalu pragniemy zawiadomić o nagłej śmierci mgr. inż. Sławomira Pędzika, Dyrektora ds. Eksploatacji w PKS w Ostrowcu Św. S.A. Msza Św. Żałobna odbędzie się w sobotę 26 listopada 2011r. o godz. 11.00 w Kościele p.w. N.M.P. Saletyńskiej w Ostrowcu Św. (ul. Piaski), uroczystość pogrzebowa rozpocznie się o godz. 10.30 w Kaplicy na Cmentarzu Komunalnym przy ul. Długiej. Łączymy się w bólu i żałobie z Rodziną i Bliskimi Zmarłego. Zarząd i Pracownicy ostrowieckiego PKS
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Karolina 14.12.2011
14 l
Paweł K.
14 l
Kris
14 l
A
14 l
Agnieszka
14 l
Tomasz i Barbara Różalscy
14 l
Magda S.
14 l
Grzegorz i Agnieszka
14 l
HENRYK ŁABĄDŻ
14 l
Ewelina K.
14 l