Jadwiga Fikiel
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.02.2012
Gazeta Krakowska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.02.2012
Gazeta Krakowska
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 30 stycznia 2012 r. odeszła od nas
Ś+P
Jadwiga Fikiel
nasza Koleżanka, długoletnia i zasłużona główna Księgowa w Zespole Szkół nr 1 im. KEN w Nowym Sączu, szlachetny i uczciwy Człowiek.
Rodzinie i Bliskim Zmarłej składamy wyrazy głębokiego współczucia
Dyrekcja oraz Koleżanki i Koledzy z Zespołu Szkół nr 1 im. KEN
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia