Tadeusz Siebert
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.09.2011
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.09.2011
Głos Wielkopolski
Gdyby miłość mogła uzdrawiać,
a łzy wskrzeszać, byłbyś teraz ze mną.
Z wielkim bólem zawiadamiamy, że dnia 29 września 2011 r.
zakończył swe pracowite życie
ś + p
Tadeusz Siebert
lat 72
Straciłam najlepszego Przyjaciela.
Pogrążeni w smutku
Twoja Nina,
Mariusz oraz Adrianna z rodziną
Ostatnie pożegnanie i pogrzeb odbędą się w sobotę,
1 października 2011 r. o godzinie 13.00 na cmentarzu w Komornikach.
„Serce złote miałeś, od życia dużo nie chciałeś.
Zawsze z czułością o nas dbałeś
i zawsze też mocno nas kochałeś”
Z sercem pełnym bólu zawiadamiamy, że dnia 29 września 2011 roku
zakończył swe szlachetne, pełne miłości i dobroci życie w wieku 72 lat,
nasz najukochańszy Tata, Dziadek, Teść
ś + p
Tadeusz Siebert
Msza żałobna odprawiona zostanie w sobotę, 1 października 2011 roku
o godzinie 13.00 w kaplicy na cmentarzu w Komornikach.
Ceremonia pogrzebowa nastąpi po mszy św.
Pogrążona w smutku
Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia