Maria Szulc
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.11.2011
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.11.2011
Głos Wielkopolski
Złote serce miałaś, o wszystkich dbałaś i pamiętałaś.
Od życia wiele nie wymagałaś
I zawsze mocno nas kochałaś
Dotknięci głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego długoletniego pracownika
ś.† p. Marii Szulc
W zmarłej straciliśmy człowieka pełnego miłości, dobroci i wrażliwości.
Rodzinie zmarłej
wyrazy serdecznego współczucia
Składają
Współpracownicy oraz Dyrekcja
Szpitala w Puszczykowie
"Zgasłaś nam jak świecy płomyk bez buntu,
bez słowa skargi, bezbronna...
I tylko smutek bolesny i pamięć żywa
o Tobie w nas pozostanie"
Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 22 listopada 2011
odeszła od nas
nasza ukochana córka, siostra i ciocia
ś + p
Maria Szulc
z domu Surdyk
W głębokim żalu pogrążeni
Rodzice, siostra i brat z rodzinami
Choć odeszłaś...
Z nami pozostaniesz na zawsze.
Z tęsknotą, bólem i żalem zawiadamiamy,
że dnia 22.11.2011 r. po ciężkiej chorobie odeszła od nas
ukochana mama, żona, teściowa i babunia
ś + p
Maria Szulc
z domu Surdyk
lat 53
Msza pogrzebowa odbędzie się dnia 26.11.2011 rr. o godzinie 12.00
w kościele św. Józefa w Puszczykówku.
Uroczystość pogrzebowa po mszy na cmentarzu w Puszczykowie.
W smutku pogrążona Rodzina
Prosimy o nieskładanie kondolencji
Zgodnie z wolą Zmarłej po ceremonii pogrzebowej, na cmentarzu
zostanie przeprowadzona zbiórka datków do puszek na rzecz najbardziej potrzebujących rodzin z parafii Zmarłej.
Serce pełne miłości, niech spoczywa w wieczności.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
agniesaka
14 l
agniesaka
14 l
Pacjent
14 l
Mirosław Szulczyński
14 l
Paulina i Piotr
14 l
Irena K.
14 l
Ola
14 l
B.W.Jakubowscy
14 l
Marysia
14 l