Zosia Cieślak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 31.05.2011
Dziennik Bałtycki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 31.05.2011
Dziennik Bałtycki
"Kiedy my płaczemy po Tobie, Niebo Tobą się raduje"
Z żalem i w smutku żegnamy Zosię Cieślak
z d. Golik
wiernego i pięknego sercem przyjaciela "od piaskownicy" po nasz wiek dojrzały.
Dziękujemy za dar Jej osoby w naszym życiu, dobroć i krzepiącą bliskość.
Rysiu i Gosiu - jesteśmy i będziemy z Wami
Przyjaciele z podwórka
Rodzinie, Przyjaciołom oraz wszystkim, którzy byli z nami, serdeczne podziękowanie za wsparcie i udział w uroczystościach pogrzebowych naszej kochanej Zosi Cieślak składa najbliższa rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia