Jerzy Ochman

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.02.2012
Gazeta Krakowska

Rodzinie i Najbliższym
wyrazy głębokiego współczucia z powodu śmierci
Jerzego Ochmana
składa
Małopolska Platforma Obywatelska.
Łącząc się w bólu z Rodziną i Bliskimi Zmarłego, zapewniamy o naszej modlitwie.
Ireneusz Raś
Przewodniczący Małopolskiej Platformy Obywatelskiej RP

Plaża

„Wprowadź go łaskawy Sędzio
W światło i wieczysty pokój,
Bo przez wiarę oraz miłość
Należy już do Boga”.
Z głębokim żalem, ale też chrześcijańską nadzieją informuję, iż w dniu 10 lutego 2012 r. odszedł do Pana
Śp. Jerzy Ochman
Człowiek mądry, prawy i życzliwy ludziom, zaangażowany w NSZZ „Solidarność”, samorządowiec – długoletni Przewodniczący Rady Miejskiej w Wadowicach, radny Sejmiku Województwa Małopolskiego, od samego początku w 2001 r. inicjator i organizator Podhalańskich Targów Budownictwa w Nowym Targu, wielki przyjaciel i sympatyk Miasta i Podhala.
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w dniu 14 lutego 2012 r. (wtorek) w Choczni mszą św. o godz. 14.00 w kościele parafialnym pw. św. Jana Chrzciciela w Choczni.
Małżonce, Dzieciom oraz całej Rodzinie składam wyrazy serdecznego współczucia oraz modlitewnej łączności
Burmistrz Nowego Targu
Marek Fryźlewicz

Ze smutkiem przyjąłem wiadomość o śmierci Jerzego Ochmana
Radnego Województwa Małopolskiego, byłego Przewodniczącego Rady Miasta Wadowice.
Rodzinie Zmarłego wyrazy współczucia
Paweł Graś
Poseł na Sejm RP

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Ś.P.
Jerzego Ochmana
znakomitego Samorządowca, Radnego województwa małopolskiego, długoletniego Przewodniczącego Rady Miejskiej w Wadowicach, działacza NSZZ „Solidarność”, zawsze szczerze oddanego sprawom Ziemi Wadowickiej i całej Małopolski.
Łączymy się w żalu z Rodziną i Bliskimi
w imieniu Samorządu Województwa
Marek Sowa
Marszałek województwa małopolskiego
Kazimierz Barczyk
Przewodniczący Sejmiku Województwa

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Ś.P.
Jerzego Ochmana
Znakomitego Samorządowca, Radnego województwa małopolskiego, życzliwego Kolegi, wspaniałego, ciepłego Człowieka.
Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie i Bliskim
składa
w imieniu Klubu Platformy Obywatelskiej RP w Sejmiku Województwa Małopolskiego
Leszek Zegzda
Przewodniczący Klubu

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

Jasiewicz


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Elżbieta Login i Andrzej Gaj


14 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia