Władysław Pawelc
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.02.2011
Gazeta Wrocławska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.02.2011
Gazeta Wrocławska
Z głębokim żalem żegnamy
Władysława Pawelca
założyciela Spółdzielni "Stalmet", długoletniego zasłużonego Prezesa Spółdzielni Usług Motoryzacyjnych "Spolmot", członka Zarządu Spółdzielni.
Straciliśmy w Nim prawdziwego Przyjaciela, którego wiedzę i doświadczenie bardzo ceniliśmy. Będzie nam Go bardzo brakowało.
Rodzinie i Bliskim Władysława Pawelca przekazujemy wyrazy głębokiego i szczerego współczucia.
Rada Nadzorcza, Zarząd, organizacja związkowa NSZZ "Solidarność", koleżanki i koledzy ze SUM "Spolmot".
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia