WILHELMINA IWASIECZKO
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.11.2011
Gazeta Lubuska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.11.2011
Gazeta Lubuska
Z głębokim bólem i żalem zawiadamiamy, że 7 listopada 2011 roku, odeszła od nas na zawsze, moja ukochana ŻONA, nasza MAMA i BABCIA śp. WILHELMINA IWASIECZKO Pogrzeb odbędzie się w czwartek, 10 listopada 2011 roku o godzinie 13.00 na cmentarzu parafialnym w Krzeszycach. Pogrążony w żałobie mąż z rodziną
Z głębokim smutkiem żegnamy Panią WILHELMINĘ IWASIECZKO emerytowanego nauczyciela, wieloletniego dyrektora Szkoły Podstawowej w Krzeszycach, człowieka sercem i duszą oddanego krzeszyckiej oświacie. Składamy wyrazy współczucia Rodzinie. Wójt Gminy Krzeszyce Dyrekcja i Pracownicy ZSS Krzeszyce
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
MI
14 l