Dominik Stanisław Wątróbski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 31.05.2011
Dziennik Bałtycki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 31.05.2011
Dziennik Bałtycki
Z wielkim żalem zawiadamiamy, że 27 maja 2011 roku odszedł w wieku 88 lat nasz kochany Ojciec, Dziadek i Pradziadek
Dominik Stanisław Wątróbski
Był odznaczony medalem „Za udział w Wojnie Obronnej 1939”, był członkiem Stowarzyszenia Polaków Poszkodowanych przez III Rzeszę Niemiecką.
Pełnił funkcje członka Rady Miasta Gdańska i ławnika Sądu Rejonowego w Gdańsku.
Był inicjatorem budowy Szkoły Podstawowej nr 47 w Gdańsku-Chełmie.
Był pracownikiem Gdańskiej Stoczni Remontowej, a następnie oficerem mechanikiem maszyn przetwórczych na trawlerach „Dalmoru”. Otrzymał złotą odznakę „Zasłużony Pracownik Morza”.
Do ostatnich chwil wspierał wszystkich swym intelektem, wiedzą i aktywnością.
Cześć Jego pamięci.
Uroczystość pogrzebowa odbędzie się w dniu 1 czerwca - o godzinie 10.30 różaniec i pożegnanie w kaplicy przy kościele pw. św. Ignacego Loyoli, ul. Brzegi 49, Gdańsk-Orunia, o godzinie 11.00 msza święta w kościele, o godzinie 13.00 pogrzeb na cmentarzu Komunalnym w Rumi przy ul. Górniczej.
Córki, synowie z rodzinami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Tadeusz wątróbski
15 l
Magda
15 l
Pola Marczewska
15 l
lucyna domagałło
15 l