Krystyna Królik-Ostrouch

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.04.2011
Dziennik Zachodni

<p>&quot;Można odejść daleko,<br />by stale być blisko&quot;<br />W dniu 24 kwietnia 2011 roku,<br />przeżywszy 62 lata, zmarła<br />lek. med.<br />Krystyna Królik-Ostrouch<br />Pogrzeb odbędzie się 30 kwietnia 2011 roku<br />o godzinie 11.00 na cmentarzu w Rudzie Śląskiej Kochłowicach<br />przy ulicy Piłsudskiego (Stare Panewniki),<br />o czym zawiadamia<br />Rodzina</p>

"Można odejść daleko,
by stale być blisko"
W dniu 24 kwietnia 2011 roku,
przeżywszy 62 lata, zmarła
lek. med.
Krystyna Królik-Ostrouch
Pogrzeb odbędzie się 30 kwietnia 2011 roku
o godzinie 11.00 na cmentarzu w Rudzie Śląskiej Kochłowicach
przy ulicy Piłsudskiego (Stare Panewniki),
o czym zawiadamia
Rodzina

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Bardzo dobry,​wnikliwy,​dokładny lekarz.​Bardzo mi przykro,że nie będzi mogla pomagać już innym mamom.RIP


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Andrzej


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Wyrazy współczucia</p> <p>Jest mi niewymownie przykro , że odeszła od nas w tak młodym wieku lekarz pediatra Krystyna Królik -Ostrouch . Przekazuję wyrazy współczucia Rodzinie i Bliskim . Osobiście znałam Panią Krystyne Królik -Ostrouch lekarza Pediatrę wiele razy Udzielała mi pomocy kiedy jej potrzebowałam . Kiedy byłam małym dzieckiem uratowała mi życie :( Do końca nigdy nie zapomnę tak dobrego lekarza pediatrę jakim była Pani Krystyna Królik-Ostrouch :( na zawsze będę ją pamiętała jest mi niezmiernie przykro że odeszła :( jeszcze raz składam moje wyrazy współczucia .</p>


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Luiza Barańska


15 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia