Jerzy Psarski

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.11.2011
Gazeta Wrocławska

<p>Nie umiera ten,<br />kto żyje w pamięci!</p>
<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 4.11.2011 r.<br />zmarł Nasz Ukochany Mąż, Ojciec i Dziadek</p>
<p>Ś+P<br />dr Jerzy Psarski</p>
<p>Msza święta żałobna zostanie odprawiona w kaplicy na cmentarzu przy ul. Bardzkiej w dniu 9.11.2011 (środa) o godz. 12.00, po której nastąpi uroczyste odprowadzenie Zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku.</p>
<p>Pogrążona w głębokim smutku i żalu Rodzina</p>

Nie umiera ten,
kto żyje w pamięci!

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 4.11.2011 r.
zmarł Nasz Ukochany Mąż, Ojciec i Dziadek

Ś+P
dr Jerzy Psarski

Msza święta żałobna zostanie odprawiona w kaplicy na cmentarzu przy ul. Bardzkiej w dniu 9.11.2011 (środa) o godz. 12.00, po której nastąpi uroczyste odprowadzenie Zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku.

Pogrążona w głębokim smutku i żalu Rodzina

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kocham i pamiętam o Tobie.

Kaja


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

znajoma


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Wspomnienie dlaCiebie dziadziu


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ania (stroik swiateczny 12/13)


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

ae


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

znajoma


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

znajoma


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

szczesliwej podrozy


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

pogoda ducha


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Gaël


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

znajoma


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

oaza spokoju


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

znajoma


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

wielki hold


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

butticaz


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

znajoma


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

znajoma


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Psarski Paweł


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

lama


14 l

<p>Kochany Dziadzu.</p> <p>Witaj. Zawsze zostaniesz radosną myślą w moim sercu, myślach, wspomnieniach. Kocham Cię i Kochać będę, nauczyłeś mnie tak wiele - dziękuję. Kocham mówiłam, dziękuję może też - ale wierzę w to, że czułeś w sercu moją wdzięczność za wszystko! Byłeś oazą spokoju! - podziwiam to do dziś. Twój żart, uśmiech, wyrozumiałość oraz cała mądrość - zawsze zostanie w mojej pamięci. Bo nikt tak jak Ty nie miał w oczach takiego szczerego uśmiechu i spokoju. Twoje gwizdanie jest jak śpiewanie - słyszę to gdy myślę o Tobie. Twój dziobek z ust zrobiony gdy patrzysz gdzieś w skupieniu i rozmyślaniu - widzę go do dziś. Twoje szalone pomysły malowania na zielono suchych końców liści kwiatów doniczkowych - rewelacja rozbawia do dziś, Twoje złote teksty "babcia-ewenement na skale świata", "ciąża bliźniacza - rewelacja, plan dwuletni zrealizowany w rok" „Lili się mnie nie boi o to chyba nie jest ze mną jeszcze tak źle” - tych myśli i tekstów jest masa są genialne, bo trafione w dziesiątkę, przemyślane i żartobliwe. Kochany. zawsze, będziesz miał swój dom w moim sercu, bo byłeś mi bliską duszą. Wiem, że się jeszcze spotkamy. Kiedyś powiedziałeś : "życzę Ci szczęśliwej podróży" - nigdzie nie jechałam... już to dobrze zrozumiałam.. Ja Tobie też życzę udanej podróży ! Dziękuję! za wszystko! Dziękuję! Dziś nie wytrzymałam, rozkleiłam się, bo Kocham i Kochałam. Kap, Kap spada kropla, tak nie winne i bez bólu - tylko serce nad tym cierpi.. wiem, że nie chciałbyś smutku, bo zawsze czuwała przy Tobie pogoda ducha :) I przy tym pozostanę. Wysyłam do Ciebie uśmiechy. Dobranoc Dziadziu. 5.11.2011r</p>


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Kaja Kucharska


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Kaja Kucharska


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Jerzy Psarski -Wojkowice


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

lama keyah


14 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia