Marek Starzyk
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.08.2011
Gazeta Wrocławska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.08.2011
Gazeta Wrocławska
Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że dnia 1 sierpnia 2011 r.
odszedł od nas w wieku 51 lat
Ś+P
Marek Starzyk
ARTYSTA PLASTYK
Msza św. żałobna zostanie odprawiona dnia 5 sierpnia 2011 r.
o godz. 9.00 w kościele św. Michała Archanioła przy ul. B. Prusa.
Pogrzeb odbędzie się po mszy św.
o godz. 10.40 na cmentarzu komunalnym na Kiełczowie.
Kondukt żałobny wyruszy od bramy głównej cmentarza.
Pogrążeni w smutku
Żona, Syn, Siostra i Rodzina
Dnia 1.08.2011 r. odszedł do Pana
nasz wspaniały Przyjaciel
Artysta Plastyk
Marek Starzyk
Dziękujemy Ci, Marku, że byłeś z nami
Byrcyn, Parfanko, Bodi z Rodzinami
Z głębokim żalem żegnamy naszego Przyjaciela
ŚP
Marka Starzyka
Człowieka skromnego, pogodnego i obdarzonego wrażliwością twórczą, artystę plastyka.
Na zawsze zachowamy Go w naszych sercach!
Ludwik Wasecki z Żoną i Dziećmi
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Ewa
5 l
Pamiętam Ewa 2019
6 l
9 l
Ewa
12 l
Ewa
14 l
Ewa
14 l
adam czerkawski
14 l
Irena Rożańska
14 l
Franek M.
14 l
joanna perszowska
14 l
Franek M.
14 l