Cecylia Pawlak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 31.05.2011
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 31.05.2011
Głos Wielkopolski
Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy, że 27 maja 2011 roku
odeszła od nas do domu Ojca, opatrzona olejami świętymi
nasza ukochana Mama, Teściowa, Babcia i Prababcia
ś + p
Cecylia Pawlak
żyła lat 86
Msza św. pogrzebowa odprawiona zostanie w środę, 1 czerwca 2011 r.
o godzinie 9.30 w kościele pw. św. Trójcy na Dębcu.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godzinie 11.30
na cmentarzu górczyńskim.
Pogrążeni w smutku
Synowie z rodzinami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia