Edmund Silski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.01.2012
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.01.2012
Głos Wielkopolski
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość, że zmarł nasz były długoletni
pracownik
ś + p
Edmund Silski
Pogrzeb 4 stycznia 2012 r. o godzinie 13.10 na cmentarzu junikowskim.
Rodzinie Zmarłego
wyrazy głębokiego współczucia składają
Rada Nadzorcza, Zarząd, Klub Seniora, Związki Zawodowe
oraz pracownicy Dalkia Poznań Zespół Elektrociepłowni SA
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia