Maria Maniak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.04.2009
Gazeta Lubuska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.04.2009
Gazeta Lubuska
Kochana Mamusiu otworzyłaś nam siebie, dając miłość i to wszystko co najlepsze, co może dać serce aż do bólu. Dziękujemy Ci Mamo. Z głębokim bólem i żalem zawiadamiamy, że 27 kwietnia 2009 roku odeszła od nas ukochana MAMA, TEŚCIOWA, BABCIA i PRABABCIA śp. MARIA MANIAK Pogrzeb odbędzie się w czwartek, 30 kwietnia 2009 roku o godz.13.00 na cmentarzu komunalnym w Otyniu. Pogrążeni w żałobie córka i synowie z rodzinami Msza święta żałobna w intencji zmarłej odprawiona zostanie w dniu pogrzebu o godz. 8.30 w kościele pw. św. Michała Archanioła w Nowej Soli.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Maria Maniak
11 l