Henryk Piechowiak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.12.2011
Tygodnik Wągrowiecki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.12.2011
Tygodnik Wągrowiecki
Wszystkim,
którzy dzielili z nami smutek i żal, okazali nam wiele serca
i życzliwości oraz uczestniczyli w ostatniej drodze
ś+p
Henryka Piechowiaka
byłego dyrektora OBM
Prezesa „Nielby Wągrowiec”
Rodzinie, znajomym i przyjaciołom, sąsiadom
i prezesowi Spółdzielni Mieszkaniowej
Panu Zdzisławowi Wójcińskiemu
za wrażliwość i wsparcie w tej trudnej chwili;
szczególnie zaś:
delegacjom bryżdża sportowego
z Rogoźna, Skoków, Wągrowca,
tym, którzy systematycznie odwiedzali w domu i w szpitalu:
M. Politowskiemu, W. Podziemskiemu, H. Paprzyckiemu,
R. Werdzie, S. Krzyżanowskiemu
Pani doktor Natali Nowak za czułą i troskliwą opiekę.
Delegacjom – za udział w uroczystościach pogrzebowych, ofiarowane intencje mszy św., złożone kwiaty i wieńce.
Ks. M. Maciejewskiemu za godne odprawienie pochówku.
Z serca płynące podziękowania
składają
Żona i Dzieci z Rodzinami
Serdeczne podziękowanie dla
Domu Pogrzebowego "Bielawscy"
za profesjonalną obsługę pogrzebu
ś.+p.
Henryka Piechowiaka
byłego dyrektora OBM
Prezesa "Nielby Wągrowiec"
Pani mgr Monice Bielawskiej za wrażliwość i wsparcie w tej trudnej chwili
z serca płynące podziękowanie
składają
Żona i Dzieci z Rodzinami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia