Marian Niemczewski

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.08.2011
Gazeta Pomorska

Żyłeś dla nas i dla innych Kochaliśmy Cię wszyscy. Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 3 sierpnia 2011 roku zmarł kochany mąż, tatuś, teść i dziadek śp. Marian Niemczewski lat 60. Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 5.08.2011 r. o godz. 15.00 w kościele parafii pw. św. Andrzeja Boboli w Złotnikach Kujawskich. Po mszy św. ceremonia pogrzebowa na cmentarzu parafialnym. Pogrążeni w smutku ŻONA i DZIECI z RODZINAMI

Plaża

Żyłeś dla nas i dla innych Kochaliśmy Cię wszyscy. Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 3 sierpnia 2011 roku, zmarł kochany mąż, tatuś, teść, dziadek, syn i brat śp. Marian Niemczewski lat 60. Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 5.08.2011 r. o godz. 15.00 w kościele parafii pw. św. Andrzeja Boboli w Złotnikach Kujawskich. Po mszy św. ceremonia pogrzebowa na cmentarzu parafialnym. Pogrążeni w smutku ŻONA i DZIECI z RODZINAMI

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

Elwirka


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

GOTOWALSKA ARLETA


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>''W SPOCZYWAJ BOGU, W RAZ Z ANIOŁAMI ,,</p> <p>ANI UWIERZYĆ , ANI POGODZIĆ SIĘ Z TYM ŻE TACY DOBRZY LUDZIE ODCHODZĄ JAK WŁAŚNIE BYŁ, JEST, I BĘDZIE , MARIAN NIEMCZEWSKI ,ZNALIŚMY SIĘ DOBRZE, I MÓWIĘ SOBIE DLA CZEGO, GDZIE JEST BÓG, CZEMU ZABIERA NAM TAK POTRZEBNYCH DOBRYCH CENIONYCH LUDZI, ,WIDOCZNIE SĄ W NIEBIE POTRZEBNI,JESTEM 30 LAT MŁODSZY, ALE WIEM ŻE TO NIE MA ZNACZENIA, ŻE POWIEM SPOCZYWAJ W BOGU MARIANIE, NIGDY NIE ZAPOMNIMY, Z BOGIEM</p>


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

wojciech m


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

KM


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Aleksandra Smoczyńska


14 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia