Edward Waśkiewicz
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.05.2011
Gazeta Lubuska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.05.2011
Gazeta Lubuska
"Nie cały umieram To, co we mnie niezniszczalne trwa" Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy, że 23.05.2011 r. odszedł od nas ukochany MĄŻ, SYN, OJCIEC, BRAT, WUJEK, ZIĘĆ, SZWAGIER i DZIADEK śp. EDWARD WAŚKIEWICZ Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w środę 25.05.2011 r. o godz. 11.20 na cmentarzu komunalnym (starym) przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze Pogrążona w smutku rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia