Magdalena Wache-Kazberuk
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.12.2010
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.12.2010
Głos Wielkopolski
Z głębokim żalem i smutkiem
przyjąłem wiadomość o nagłej śmierci mojej koleżanki
radcy prawnego
Magdaleny Wache - Kazberuk
Magdo, odeszłaś przedwcześnie,
będę Cię pamiętał jako serdeczną, zawsze uśmiechniętą koleżankę,
prawego i uczciwego człowieka.
Mężowi oraz Rodzinie
składam serdeczne wyrazy współczucia
Adwokat Krzysztof Topolewski
wraz ze współpracownikami z Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych
P.J. Sowisło & Topolewski
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia