Wanda Pawlak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.11.2010
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.11.2010
Głos Wielkopolski
Z głębokim żalem zawiadamiam, że dnia 26.11.2010 roku zmarła
moja kochana Siostra
ś + p
Wanda Pawlak
z domu Madalińska
Pogrzeb odbędzie się we wtorek, 30 listopada 2010 roku o godzinie 13.00
na cmentarzu parafialnym w Kępnie.
W smutku pogrążony
Brat Janek z Rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia