Franciszek Korneluk
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.10.2011
Kurier Lubelski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.10.2011
Kurier Lubelski
Odszedł zbyt szybko
ŚP. Franciszek Korneluk
Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego cenionego Pracownika,
Osoby niezwykle przyjacielskiej i ciepłej, potrafiącej cieszyć się życiem i przekazywać tę radość innym.
Żegnaj Franciszku.
Będzie nam bardzo Ciebie brakować.
Odpoczywaj w spokoju.
Rodzinie i Najbliższym
składamy wyrazy serdecznego współczucia.
Łączymy się z Wami w bólu.
Właściciele i pracownicy
firmy "Urban i Wspólnicy Nieruchomości s.c."
Rodzinie
Wyrazy szczerego żalu i współczucia z powodu śmierci
Franciszka Korneluka
składają
Dariusz Urban i Jarosław Urban.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Grzegorz
14 l