Kazimiera Paradowska

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.10.2010
Dziennik Bałtycki

Z głębokim żalem żegnamy naszą Ciocię Kazię
śp.
Kazimierę Paradowską
Jola, Gosia, Andrzej
z rodzinami

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

Karolina Naesström


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Strona Internetowa.</p> Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej poświęconej naszej mamie. https://sites. google.com/site/ naszamamakazia/home


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Kasia Jarek


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Kasia


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Jacek Paradowski</p> <p>Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej poświęconej naszej mamie.Można tam znaleść wiele ciekawych rzeczy o jej cudownym życiu.</p>


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Andrzej Wojakowski


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Jola


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

gosia


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Wspomnienie - pożegnanie.</p> <p style=""><em>Eulogy for our Mum</em></p> <p style=""><span>Nasza Mama miała kiedyś czar</span><span>ne warkocze i piękne zielone oczy.</span></p> <p style="">Była pełna życia, radości i pogody ducha.</p> <p style=""><span>Jej maksymą przez długie lata było słynne powiedzonko – „ nie bież do głowy”.</span></p> <p style="">Jednocześnie była człowiekiem niezłomnych zasad. Nie uznawała półprawd i „chodzenia na skróty” czy to moralne, emocjonalne, czy w relacjach międzyludzkich, czy w życiu zawodowym.</p> <p style=""><span>Kochała ludzi</span><span> zawsze chciała mieć ich jak najwięcej wokół siebie. Cieszy się zapewne dziś, że tyle was tu jest!</span></p> <p style=""><span>Była pełna poświęcenia dla innych; nic nie było dla niej zbyt cięż kiegdy ktoś potrzebował wsparcia.</span></p> <p style=""><span>Nam, Jej dzieciom poświęciła bardzo wiele. </span></p> <p style=""><span>Razem z naszym Ojcem, w trudnych czasach</span><span> nauczyli nas życ według wartości, dobrze przygotowali nas do dorosłosci i wypuścili w świat.</span></p> <p style="">Mama odeszła ale wszystko czym była zostało. Zostało w nas, w naszych dzieciach i będzie trwało w następnych pokoleniach.</p> <p style="">Zostanie Jej system wartości, Jej sposób patrzenia na świat, Jej milość do Polski – wolnej, uczciwej i prawej.</p> <p style=""><span>Dziękujemy ci Mamo za to, że zawsze nas wspierałaś.</span></p> <p style="">Dziękujemy Wam wszystkim, którzy byliście częscią Jej życia, za życzliwość, serdeczność i przyjaźń dla Niej.</p> <p style="">Szczególne podziękowania składamy tym wszystkim, którzy okazali Jej serce i pomoc w ostatnim etapie Jej życia.</p> <p style=""><span>Dziękujemy również</span><span> za pomoc i wsparcie, które okazaliście nam.</span></p>


15 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia