Bronisław Wosiek

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.11.2010
Gazeta Wrocławska

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość,
że dnia 10 listopada 2010 r. zmarł Kolega
Bronisław Wosiek
Członek Honorowy Wrocławskiej Rady
Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT,
zasłużony działacz, wieloletni sekretarz WR FSNT NOT.
Wyrazy współczucia
Rodzinie
składają
Zarząd i członkowie Wrocławskiej Rady FSNT NOT
oraz dyrekcja i pracownicy Biura WR FSNT NOT

Plaża

Po krótkiej, ciężkiej chorobie zmarł 10 listopada 2010 r.

ŚP
mgr inż. Bronisław Wosiek

Organizator Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa. Wieloletni Przewodniczący Okręgowej Komisji Kwalifikacyjnej Dolnośląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa. Członek Krajowej Komisji Kwalifikacyjnej Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa. Ekspert i wykładowca szeroko pojętego prawa budowlanego.
Człowiek dobry i życzliwy, a nasz Przyjaciel.

Przewodniczący, członkowie i pracownicy Okręgowej Komisji Kwalifikacyjnej Dolnośląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 10 listopada 2010 r. zmarł nasz Kolega
mgr inż. Bronisław Wosiek
zasłużony działacz Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa,
Honorowy Członek Wrocławskiej Rady Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych, odznaczony Złotą Odznaką PZITB z diamentem, Sekretarz Oddziału Wrocławskiego PZITB,
Członek Zarządu Głównego PZITB w Warszawie, Sekretarz Głównej Komisji Rewizyjnej PZITB, związany z Wrocławiem od 1953 r. – Absolwent Politechniki Wrocławskiej,
zaangażowany w działalność na rzecz środowiska zawodowego dolnośląskiego budownictwa.
Pogrzeb odbędzie się 17.11.2010 r. o godzinie 14.00 na cmentarzu Grabiszyńskim.

Rodzinie Zmarłego składamy wyrazy współczucia.

Kol. Bronisław pozostanie na zawsze w naszej pamięci.

Zarząd, Koleżanki i Koledzy Oddziału Wrocławskiego
Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa.

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 10 listopada 2010 roku odszedł od nas
najukochańszy Mąż, Ojciec, Teść i Dziadek
ŚP
Bronisław Wosiek
magister inżynier budownictwa.
Msza żałobna odbędzie się 17 listopada 2010 roku o godzinie 8.30 w kościele pw. św. Karola Boromeusza we Wrocławiu przy ul. Kruczej 58, uroczystości pogrzebowe odbędą się na cmentarzu Grabiszyńskim o godzinie 14.00.
Pogrążeni w smutku
Żona i Córki z Rodzinami

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

Marcin


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Marta Wosiek


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Anna Galwas- Bartecka


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Zbyszek Kaliński


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

andrzej


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Agnieszka


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Danuta Duch- Mackaniec


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Renata i Mirek


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Edward


15 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia