Z głebokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.01.2011
Gazeta Lubuska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.01.2011
Gazeta Lubuska
Z głebokim żalem żegnamy Ś.P. ELŻBIETĘ KATARZYNIEC Pogrążonej w smutku i bólu rodzinie składamy wyrazy głębokiego współczucia. Burmistrz Miasta Żagań oraz Rada Miasta Żagań.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Beata i Darisz Jamrozowie
15 l
Janusz Mrówka
15 l
Magda
15 l
Ewa z rodziną
15 l
marta
15 l