Podziękowanie za udział w pogrzebie śp. Agnieszki Balcerak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 31.10.2011
Gazeta Pomorska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 31.10.2011
Gazeta Pomorska
Podziękowanie. Wszystkim, którzy dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele serca i życzliwości oraz uczestniczyli we mszy św. i ceremonii pogrzebowej śp. Agnieszki Balcerak a w szczególności Proboszczowi, Księżom i Siostrze Zofii z Parafii Najświętszego Serca Jezusowego we Włocławku, Dyrekcji Szkoły "Menager" i Szkoły Podstawowej nr 2, rodzinie, przyjaciołom i znajomym za modlitwę, złożone wieńce i kwiaty serdeczne "Bóg zapłać" składają Rodzice i Siostra z Rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia