Stefan Raczyński

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.12.2011
Dziennik Bałtycki

"Życie przemija, lecz pamięć pozostaje”

Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy,
że zmarł nasz Nauczyciel i Przyjaciel

doc. dr inż.

Stefan Raczyński

W naszej pamięci pozostanie jako człowiek przyjazny ludziom,
o dużym poczuciu humoru,
ale także konsekwentny w realizacji swoich pomysłów,
potrafiący przekonać lekarzy i inżynierów do wspólnych projektów.

Był twórcą specjalności Elektronika Medyczna,
która przy Jego współudziale przekształciła się w kierunek Inżynieria Biomedyczna. Współorganizował Katedrę Inżynierii Biomedycznej
na Wydziale Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej.

Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie Zmarłego

składają pracownicy

Katedry Inżynierii Biomedycznej

Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki

Politechniki Gdańskiej

Plaża

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 16 grudnia 2011 roku zmarł w wieku 86 lat nasz ukochany Mąż, Ojciec, Dziadek i Pradziadek
Stefan Raczyński
Pogrzeb odbędzie się dnia 21 grudnia 2011 roku o godz. 10.30 na cmentarzu Łostowickim.
Rodzina

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
śp.
doc. dr. inż. Stefana Raczyńskiego
emerytowanego pracownika Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej. Zmarły był jednym z twórców specjalności elektronicznych Wydziału. Pełnił funkcję m.in. prodziekana Wydziału i dyrektora Instytutu Technologii Elektronicznej. Był wybitnym i lubianym dydaktykiem.
Został odznaczony Srebrnym i Złotym Krzyżem Zasługi, Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski i Medalem Komisji Edukacji Narodowej. Cieszył się wielkim szacunkiem wśród pracowników i studentów Wydziału.
Pozostanie na zawsze w naszej pamięci.
Pogrzeb odbędzie się 21 grudnia 2011 r. (środa) na cmentarzu Łostowickim o godz. 10.30.
Serdeczne wyrazy współczucia Rodzinie Zmarłego składają Dziekan, Rada Wydziału i pracownicy Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze będę pamiętać

wiktor


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika

Julia Wesołowska


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Anna, Ewa i Tomasz Raczyńscy


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Anna Olejniczak


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Anna Olejniczak


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Marek z rodzina z Elblaga


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Marek i Anna Raczyńscy


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

anna raczyńska


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

beata liedtke


14 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia