Wiesław Malicha
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.10.2009
Dziennik Zachodni
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.10.2009
Dziennik Zachodni
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 26 października 2009 r. zmarł w Rudzie Śląskiej śp. inż. Wiesław Malicha, Wiceprezes Zarządu "PUMAR" Sp. z o.o. Wieloletni pracownik Kopalni "Nowy Wirek" Rudzkiej Spółki Węglowej oraz "PUMAR" Sp. z o.o. Był naszym Kolegą i Przyjacielem, Człowiekiem Wielkiego Serca, pełnym energii i siły woli. Na zawsze pozostanie w naszej pamięci. Rodzinie Zmarłego składamy wyrazy szczerego współczucia. Zarząd i Pracownicy Grupy Kapitałowej "PUMAR" Sp. z o.o.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia