Barbara Płowenc
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.10.2011
Chodzieżanin
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.10.2011
Chodzieżanin
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Pani Barbary Płowenc
Skarbnika Miejskiego w latach 1976-2003
Rodzinie i bliskim składamy serdeczne wyrazy współczucia
Burmistrz Miasta Chodzieży
Jacek Gursz,
pracownicy Urzędu Miejskiego w Chodzieży
W dniu 5 października 2011 roku
na cmentarzu w Margoninie pożegnaliśmy
Barbarę Płowenc
Wieloletniego zasłużonego pracownika Administracji Państwowej i Samorządowej w mieście Chodzieży i w organach wojewódzkich w Pile
pełniącego funkcję głównej księgowej - skarbnika miasta Chodzieży
Człowieka bardzo zaangażowanego, wrażliwego na sprawy ludzkie i bardzo dbającego o finanse publiczne.
Można było na niej zawsze polegać i ufać.
Żegnam Panią z wielkim bólem i żalem.
Rodzinie składam wyrazy głębokiego współczucia
Wojciech Nowaczyk
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
mieszkanka Chodziezy
14 l
mieszkanka miasta
14 l