Elżbieta Sulima
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.03.2011
Gazeta Wrocławska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.03.2011
Gazeta Wrocławska
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 1 marca 2011 roku zmarła nasza ukochana
Mama
Ś+P
Elżbieta Sulima
Pogrzeb odbędzie się w środę 9 marca 2011 roku o godzinie 12.00 na cmentarzu Osobowickim.
Córki Ewa, Mira i Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia