Krzysztof Kloss

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.01.2012
Kurier Lubelski

Dnia 28 grudnia 2011 roku zmarł, przeżywszy 18 lat

Ś.P.

KRZYSZTOF KLOSS

Nabożeństwo żałobne odprawione zostanie
w kaplicy cmentarnej przy ul. Lipowej w Lublinie
w dniu 3 stycznia 2012 roku o godz. 10.00
po którym nastąpi złożenie Drogiego nam Zmarłego
do grobu.

O czym zawiadamiają pogrążeni w głębokim smutku i bólu
RODZICE, BRAT I RODZINA

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

Wiesława


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>do Krzysia</p> <p>KRZYSIU</p> <p>kiedy się spotkaliśmy miałeś ok5lat , ja 20 . Ale to TY nauczyłeś mnie tak wiele....</p> <p>Otworzyłam oczy na niepełnosprawność, miałam ,mam wielki podziw dla Twoich rodziców za potężną walkę jaką stoczyli aby żyło Ci się lepiej , abyś był jak najbardziej samodzielny</p> <p>widziałam tą radość z każdego Twojego najdrobniejszego postępu</p> <p>Starałam się pomóc jak najlepiej umiałam chociaż to tak bardzo niewiele ....</p> <p>Tak wiele miłości widziałam w Twojej rodzinie mimo tego krzyża który przyszło im nieść , wiedziałam że będę się starać w przyszłości stworzyć choć namiastkę tak kochającej się rodziny a swoje dzieci wychować tak jak rodzice Ciebie i Jaśka wychowali</p> <p>Jesteście dla mnie wzorem</p> <p>piosenka LADY PANK-"MÓJ ŚWIAT BEZ cIEBIE " będzie przypominać mi o Tobie Krzysiu tu jest wiele zawarte to co bym chciała powiedzieć.....</p> <p>Na zawsze zostaniesz w moim serduszku jako 5 letni Krzysio-misio , Janek pozostanie Jankiem-dzbankiem ....</p> <p>Bedzie Cię brakowało</p> <p>ciotka-klotka</p>


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

ciotka klotka


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Karolina


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Anna


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

parafianka


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

ja


14 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia